Mapa strony  Logowanie    Wersja do druku     
 
  Strona główna
Szukaj:   
 

 
Materiały do pobrania
Jak mierzyc efekty innowacji spolecznych publikacja

 

Jak mierzyć innowacje społeczne

28 października 2016 r.

  Opis  Program

Instytut Badań Rynku, Konsumpcji i Koniunktur, Akademia Leona Koźmińskiego, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwo Rozwoju oraz partner merytoryczny Better.Social Design Company serdecznie zapraszają 28 października 2016 r. o godz.10.00 na ogólnopolską konferencję naukową pt.

Jak mierzyć efekty innowacji społecznych?

Tegoroczna konferencja, czwarta już z cyklu „Innowacje społeczne w Polsce", skoncentruje się na problematyce mierzenia efektów tych innowacji.
Honorowe patronaty nad wydarzeniem objęli: Wicepremier, Minister Rozwoju, Minister Finansów - Mateusz Morawiecki oraz Wicepremier i Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego - Jarosław Gowin.
Do udziału w konferencji zapraszamy przedstawicieli podmiotów uczestniczących w procesach kreowania, rozwoju i dyfuzji innowacji społecznych oraz wszystkich zainteresowanych tą problematyką.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Wymagana jest rejestracja. Organizatorzy nie zwracają kosztów związanych z przyjazdem na konferencję.

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie Formularza rejestracji Internetowej. Zgłoszenia przyjmujemy do 25 października 2016 r.

Konferencja jest dofinansowana przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

 
 
Miejsce wydarzenia
Ministerstwo Rozwoju
Sala konferencyjna „ABC”
Pl. Trzech Krzyży 3/5
Warszawa