Mapa strony  Logowanie    Wersja do druku     
 
  Strona główna
Szukaj:   
 

 
 

ZAMEK – zjazd menedżerów ds. bezpieczeństwa

7-8 grudnia 2017 r.

  Opis

Instytut Badań Rynku, Konsumpcji i Koniunktur oraz Fundacja „Instytut Mikromakro" zapraszają do udziału w V zjeździe menedżerów ds. bezpieczeństwa ZAMEK – systemy inteligentne w ochronie gospodarki, który w tym roku odbędzie się w dniach 7-8 grudnia w Malborku.

Tradycyjnie możemy się cieszyć honorowym patronatem i współpracą z Rządowym Centrum Bezpieczeństwa, ponieważ przedsięwzięcie gromadzi głównie przedsiębiorców z sektorów zaliczanych do infrastruktury krytycznej. Bywają też inni przedsiębiorcy i samorządowcy, którzy rozumieją potrzebę wymiany doświadczeń o strategicznych uwarunkowaniach bezpieczeństwa. Dlatego liczymy na udział firm technologicznych, które specjalizują się w cyberbezpieczeństwie.

Rekomendujemy udział w ZAMKU dyrektorom i menadżerom pionów bezpieczeństwa przedsiębiorstw z sektorów zaliczanych do infrastruktury krytycznej, dostawców usług kluczowych oraz innych przedsiębiorstw, których niezakłócone działanie ma znaczenie dla bezpieczeństwa gospodarki, mieszkańców, państwa, czy też bezpieczeństwa w znaczeniu ponadregionalnym.
Zapraszamy również szefów działów IT, przedstawicieli firm teleinformatycznych, firm z sektora bezpieczeństwa oraz przedstawicieli systemu bezpieczeństwa narodowego oraz samorządy terytorialne.
Pełny program zjazdu: http://www.5zywiolow.pl/zamek-program/

 
 
Miejsce wydarzenia