Mapa strony  Logowanie    Wersja do druku     
 
  Strona główna
Szukaj:   
 

 
 

Pomiar potencjału, nakładów i efektów innowacji społecznych

17 listopada 2017 r.

  Opis  Program

Zapraszamy na piątą, z cyklu, „Innowacje społeczne w Polsce", ogólnopolską konferencję naukową pt. „Pomiar potencjału, nakładów i efektów innowacji społecznych".

Organizatorami konferencji są: Akademia Leona Koźmińskiego, Instytut Badań Rynku, Konsumpcji i Koniunktur oraz Ministerstwo Rozwoju.
Tegoroczna konferencja jest poświęcona problematyce zasadności, realizacji i znaczenia pomiaru potencjału, nakładów i efektów innowacji społecznych, ze szczególnym uwzględnieniem polskich uwarunkowań.

W trakcie konferencji odbędą się dwa panele problemowe i dyskusja plenarna:
• W pierwszym panelu zaplanowano dyskusję na temat roli innowacji społecznych w ekosystemie innowacyjnego rozwoju oraz zasadności i użyteczności ich pomiaru,
• Drugi panel poświęcony będzie obszarom i metodom pomiaru potencjału, nakładów i efektów innowacji społecznych,
• Podczas dyskusji plenarnej przewidujemy wymianę poglądów i doświadczeń uczestników konferencji odnoszących się do praktycznych aspektów wdrażania i stosowania pomiaru potencjału, nakładów i efektów innowacji społecznych w Polsce.

Do udziału w konferencji zapraszamy przedstawicieli podmiotów uczestniczących w procesach kreowania, rozwoju i dyfuzji innowacji społecznych, tj. organizacji gospodarczych i pozagospodarczych, przedstawicieli nauki, administracji państwowej, instytucji samorządowych oraz wszystkich zainteresowanych tą problematyką.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 15 listopada 2017 r.
Zainteresowanych prosimy o wypełnienie Formularza Zgłoszeniowego pod podanym linkiem.

Transmisja konferencji będzie dostępna pod linkiem

 
 
Miejsce wydarzenia
Ministerstwo Rozwoju
Pl. Trzech Krzyży 3/5
Warszawa (Sala Kinowa)
wejście od ul. Wspólnej 2/4