Telefon: +48 22 628 55 85  

W dniach 14-15 marca 2018 roku w Tarnowie odbędzie się ogólnopolski Kongres Kompetencji Cyfrowych. W ramach spotkania zbiorą się eksperci i praktycy edukacji cyfrowej w Polsce, w tym dyrektor IBRKK-PIB, dr Bogusław Bławat, który poprowadzi panel "Kompetencje cyfrowe dla rozwoju Polski".

Więcej

W dniu 5 marca 2018 roku w godzinach 10.30-13.00 w Instytucie Badań Rynku, Konsumpcji i Koniunktur – Państwowym Instytucie Badawczym, Al. Jerozolimskie 87, Sala Konferencyjna (V piętro) odbyło się seminarium „Konsumpcja w czasach nieoczywistości” poświęcone współczesnemu pojmowaniu konsumpcji i próbie sformułowania wniosków stąd płynących.

Więcej

Zakład Metaekonomii IBRKK-PIB zaprasza na seminarium naukowe poświęcone książce dr. hab. Łukasza Hardta, prof. UW, pt. Economics Without Laws. Towards a New Philosophy of Economics, Palgrave Macmillan, 2017.

Więcej

Fundacja Promocji Pojazdów Elektrycznych (FPPE) oraz Instytut Badań Rynku, Konsumpcji i Koniunktur – Państwowy Instytut Badawczy mają przyjemność zaprosić na konferencję Napędzamy Polską Gospodarkę. Impreza odbywa się w ramach inicjatywy Komisji Europejskiej European Industry Week.

Więcej

W dniu 15 stycznia 2018 r. odbyła się konferencja nt. "Współczesne narzędzia kształtowania przewagi strategicznej przedsiębiorstw handlowych", zorganizowana przez Instytut Badań Rynku, Konsumpcji i Koniunktur – Państwowy Instytut Badawczy oraz Polską Organizację Handlu i Dystrybucji.

Więcej